На "Укрзалізниці" може статися катастрофа: ексміністр закликав вжити термінових заходів

Володимир Омелян прокоментував відставку топ-менеджера підприємства

На "Укрзалізниці" може статися катастрофа: ексміністр закликав вжити термінових заходів

Член правління АТ "Укрзалізниця", директор з комерційної роботи та логістики Іраклі Езугбая 11 березня подав у відставку, однією з причин якої він назвав корупцію і повільне проведення реформи на підприємстві. Колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що відсутність реформ в "Укрзалізниці" загрожує тим, що в Україні зупиниться економічна діяльність, і потрібно вживати термінових заходів.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Немає нічого радісного. Замість того, щоб реальні проблеми "Укрзалізниці" були озвучені, і керівництво "Укрзалізниці" спільно з наглядовою радою і правлінням запропонували владі план дій, як виходити з кризи, ми бачимо незрозумілі відставки. Сьогодні подав у відставку ключовий стратег команди Володимира Жмака Іраклі Езугбая, пояснивши це політичним тиском і цькуванням..." - сказав Омелян.

Читайте також: Вже не треба нікому нічого "відкашлювати": глава "Укрзалізниці" про боротьбу з корупцією

Популярні відео

Ексміністр вважає, що відсутність реформ в "Укрзалізниці" може спровокувати колапс в економіці.

"Сам Володимир Жмак підкреслював, що отримав "Укрзалізницю" в критичному стані, використавши слово "катастрофа", їм вдалося багато в чому стабілізувати роботу компанії, але якщо ця катастрофа не зупиниться, матимемо повну зупинку економічної діяльності в Україні, від якої постраждають усі - і експортери, і виробники, звичайні пасажири, держава", - сказав Омелян.

Читайте також: Що буде з цінами на залізничні квитки: глава "Укрзалізниці" прояснив ситуацію

Політик закликав терміново вжити заходів - провести засідання Кабміну.

"Невідкладно має бути проведено засідання Кабінету міністрів, можливо, і РНБО, на яке мають бути запрошені наглядова рада правління, керівники правоохоронних органів, які давно займаються цією компанією", - сказав Омелян.

Раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" голова правління АТ "Укрзалізниця" Володимир Жмак заявив, що "Укрзалізниця" може до кінця року перетворитися зі збиткового підприємства в прибуткове в результаті анбандлінгу - реорганізації з метою поділу за напрямками діяльності на чотири компанії.

Джерело Україна 24 Теги