Ціни на харчі в Україні: названі продукти, які подешевшають

Також експерт назвав два фактори, які вплинули на подорожчання продуктів

Ціни на харчі в Україні: названі продукти, які подешевшають

В Україні найближчим часом можуть знизитись ціни на молоко і яйця, а влітку - на олію.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" голова Асоціації постачальників для торговельних мереж Олексій Дорошенко.

"З продуктів, які найближчим часом можуть подорожчати, я очікую, що яйця вже будуть дешевше в березні. Крім того, вважаю, що до кінця року буде ще, на жаль, дорожчати зерно, а стосовно олії - можливо, ми побачимо зменшення вартості десь влітку. Ще чекайте на зменшення вартості молока, оскільки молочні продукти з сезоном будуть трошки дешевшати", - сказав експерт.

Читайте також: Продукти "борщового набору" подорожчали: у скільки обійдеться популярна страва

Популярні відео

За його прогнозом, загалом ціни на продукти до кінця року зростуть на 6-7%.

"На подорожчання вплинули два фактори. По-перше, це COVID-19 і те, що багато країн почали резервувати продукти. А друге - українська спека, яка вплинула на те, що ми зібрали менше цукрового буряку, яка вбила соняшник на полях. Але пора настає, і ми очікуємо зараз нормального сезону з більшості продуктів. Крім того, пандемія COVID-19 йде до свого послаблення", - пояснив Дорошенко.

Читайте також: Несе велику шкоду здоров'ю - українцям розповіли про продукт з небезпечним "сюрпризом"

Раніше заступник міністра економіки Тарас Качка в ефірі телеканалу "Україна 24" озвучив свій прогноз щодо цін на продукти в Україні.

Джерело Україна 24 Теги