В Україні зміниться курс долара: озвучено прогноз на березень

На курс валют впливає кілька чинників

В Україні зміниться курс долара: озвучено прогноз на березень

Курс долара в Україні, за прогнозами експертів, в березні буде знижуватись, зміцнення гривні відбувається завдяки кільком факторам.

Як повідомляє в своєму сюжеті телеканал "Україна 24", гривня завершила перший тиждень березня зміцненням щодо інших валют. Зокрема, 8 березня в обмінниках американський долар можна продати за 27,6 грн, а придбати за 27,8 грн.

Читайте також: В Україні з'явиться "електронна гривня": подробиці про нову цифрову валюту

Сприяла здешевленню валюти низка факторів - активні продажі валюти аграріїв та нерезидентів та незначний попит на валюту збоку населення. Ці чинники визначатимуть ситуацію на ринку і надалі, принаймні в березні, повідомляють експерти.

"Весна завжди була дуже гарним періодом для гривні. Ми вважаємо, що курс долара буде знижуватись, 27,5 – це наша ціль. Після цього треба дивитись на інші фактори, які можуть впливати на ринок", - зазначив директор департаменту казначейсько-інвестиційних послуг одного з держбанків Антон Болдирєв.

Популярні відео

Раніше народний депутат від "Слуги народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев дав прогноз щодо курсу долара на 2021 рік.

 
Джерело Україна 24 Теги