"Є можливість показати, що ми праві" — нардеп про кредит від МВФ

"Слуга народу" розповів, чи впорається Україна без чергового траншу

"Є можливість показати, що ми праві" — нардеп про кредит від МВФ

Нардеп з фракції "Слуга народу" Андрій Мотовиловець розповів в ефірі каналу "Україна 24", чи буде катастрофа, якщо Україна пройде рік без грошей від Міжнародного валютного фонду.

"У нас дійсно є пауза з МВФ, у нас дійсно є розходження щодо впливу законів, які ми плануємо приймати. У МВФ є власна точка зору щодо врегулювання з газу, чи повинні ми це робити чи ні. На зараз у нас є час показати, що наші дії вірні, і що ми можемо доказати цифрами вплив наших рішень на економіку. Відповідно до цього, у нас є можливість показати, що ми праві, і МВФ буде дивитися на макроекономічні показники. Я не бачу катастрофи щодо паузи", — сказав він.

Читайте також: За кредит від МВФ боротися немає сенсу — експерт розповів чому

Популярні відео

За словами депутата, є можливості знайти, в кого позичити гроші.

"Ми дійсно в макроекономічних показниках можемо прожити без МВФ. МВФ нам потрібен для того, щоб здешевити запозичення у майбутньому. Але ми не бачимо катастрофи, якщо пройдемо цей рік без МВФ. Я вважаю, що ми виконаємо бюджет, запозичимо кошти в інших позичальників", — сказав він.

Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду в середині лютого вирішила, що переглядати чинну програму співпраці з Україною не буде.

Раніше радник глави Офісу президента Тимофій Милованов розповів, коли Україна може отримати гроші від МВФ.

Джерело Україна 24 Теги