"Влада плюнула на військових" – ексміністр про індексацію пенсій

Андрій Рева розповів, чому військовим не підвищили пенсії

"Влада плюнула на військових" – ексміністр про індексацію пенсій

Під час індексації пенсій уряд забувся про військовослужбовців, заявив ексміністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі каналу "Україна 24".

"Щодо військовослужбовців є окремий закон, там чітко прописані умови для індексації їхніх пенсій. Єдине, чому їх сьогодні не індексують – це тому що уряд не хоче цього робити. Перед цим ми на три роки розписали процес індексації пенсій військових: на 50% проіндексовано з 1 січня 2018 року, ще на 25% - з 1 січня 2019 року, ще на 25% - з 1 січня 2020 року. Таким чином середня пенсія силовиків зросла у 2 рази", — сказав він.

Читайте також: "Є проблема": експерт про індексацію пенсій з 1 березня

Популярні відео

Рева підкреслив, що у Пенсійному фонді не вистачає коштів.

"А зараз вони цього навіть не передбачили в бюджеті. До того ж, пенсія військових, згідно з законом, платиться з держбюджету, а вони (чинна влада – ред.) фінансування ПФУ скоротили на 8,5 млрд грн. Тобто вони плюнули на військових і вирішили: а давайте ми їх до когось прив’яжемо, давайте до держслужбовців тощо", — сказав він.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що влада робить неправильні кроки у питанні індексації пенсій і підвищення зарплат.

Джерело Україна 24 Теги