Люди готові на будь-яку роботу: рекрутер розповіла про зарплати в Україні

Гендиректорка рекрутингової компанії вважає, що при повному відкритті кордонів буде сильний відтік людей

Люди готові на будь-яку роботу: рекрутер розповіла про зарплати в Україні

Найближчим часом в Україні не зростуть зарплати, а зараз ситуація така, що люди згодні на будь-яку роботу.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла гендиректорка рекрутингової компанії Альона Яковлева.

"Ситуація дуже змінилася, тому що ми зазнали пертурбацій, пов'язаних з карантином... Зараз погоджуються фактично на будь-яку роботу, будь-які підробки, від яких раніше відмовлялися. Якщо ви подивитеся на фріланс-роботи на сайтах про вакансії, ви помітите, що якщо раніше маляр погоджувався фарбувати стіну за 60 грн, то зараз ви знайдете пропозиції за 20, 30 грн", - сказала Яковлева.

Читайте також: Підприємці будуть знижувати зарплати: що заважає розвиватися бізнесу в Україні

Популярні відео

На думку експертки, у разі повного відкриття кордонів багато людей поїде на заробітки, а в Україні найближчим часом не варто чекати істотного підвищення зарплат.

"Думаю, що коли відкриють кордони, буде відтік людей, це логічно. Я ознайомилася зі статистикою Мінфіну, вони прогнозують підвищення на 15% зарплати. Але один коректний аналітик зробив хороше зауваження: яке зростання зарплати на 15%, якщо це навіть не покрило інфляцію за цей рік? Це смішно, у нас немає зростання зарплати і не буде його найближчим часом. ВВП немає, за рахунок чого ми повинні рости? Ми не виробляємо нічого", - сказала Яковлева.

Читайте також: В Україні зросли зарплати, пенсії і тарифи: економіст пояснив, чи допоможе це українцям

Нагадаємо, раніше економіст Григорій Кукуруза в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, скільки українцям чекати рівня зарплат, як у сусідніх країнах ЄС.

Джерело Україна 24 Теги