"Влада грабує людей": Ляшко про проблему індексації пенсій і підвищення зарплати

Те, що влада робить – це проти людей, вважає політик

"Влада грабує людей": Ляшко про проблему індексації пенсій і підвищення зарплати

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що влада робить неправильні кроки у питанні індексації пенсій і підвищення зарплат.

«Що зробила нинішня влада для подолання бідності? Не для індексації пенсій – індексацію пенсій ввів уряд Гройсмана, і голосувала за це команда Радикальної партії. Вони розповідали, що ми погані, що вони зроблять краще. Що ви за два роки зробили краще для пенсіонерів? Мали бути доплати по 400 гривень з 1 липня. Їх не буде тепер, їх перенесли на 1 грудня, а 1 грудня перенесуть на 1 січня. От все, що вони зробили», - заявив політик.

Читайте також: "Є проблема": експерт про індексацію пенсій з 1 березня

Він наголосив, що фракція його партії у Раді минулого скликання проголосувала за закон, який автоматично, незалежно від того, який уряд, яка влада, зобов’язує індексувати пенсії.

«Що зробили вони? Забрали підвищення, які мали бути з 1 липня, внесли закон, який підвищує пенсійний вік. Вони ще внесли закон, який дозволяє виселяти людей з квартир, зокрема пенсіонерів, за борги по комуналці. Це теж їхня робота. Тому те, що вони роблять – це проти людей. А ми робимо для людей. Тому ми пропонуємо відновлювати промисловість, виробництво, щоб людина отримувала нормальну пенсію. Нинішня влада підняла зарплату на 200 гривень, і розказують, які вони герої. Які ви герої? Ви грабуєте людей, замість того, щоб дати їм роботу, зарплату і впевненість у завтрашньому дні, ви їх грабуєте. А на себе, зрозуміло, перед Новим роком по 100 тис. виплатили помічникам депутатів. Пенсіонерам по 1 тис. грн дайте», - зазначив Ляшко.

Популярні відео

Читайте також: Пенсії підняли мало кому — економіст озвучив песимістичний прогноз

Раніше директорка департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Олена Охріменко розповіла, кого стосувалася індексація пенсій.

Джерело Україна 24 Теги