Ексміністр спрогнозував нове подорожчання продуктів в Україні: названо терміни

Влада удає, що нічого не відбувається, зазначив Павло Розенко

Ексміністр спрогнозував нове подорожчання продуктів в Україні: названо терміни

Напередодні старту весняно-польових робіт в Україні почало дорожчати пальне, це може спровокувати зростання цін на продукти восени, в період збору врожаю.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" колишній віцепрем'єр-міністр Павло Розенко.

"Турбує ситуація, коли влада й уряд удають, що нічого не відбувається, а саме - подорожчання товарів і послуг сьогодні в Україні. Про тему тарифів на житло і газ для населення вже 10 разів говорили, ситуація не покращилася. Не тільки яйця, але і крупи, соняшникова олія, просто піднялися в ціні буквально за останній місяць відсотків на 20. Подивіться, що робиться на заправках: сьогодні пальне для автомобілів істотно зростає, і це загроза не тільки для нас, споживачів. Подорожчання пального напередодні старту весняно-польових робіт означає те, що восени, коли збиратимуть урожай, це все перейде на наші плечі - буде стрімке зростання цін. І я просто бачу, що уряд на це абсолютно не звертає увагу", - заявив Розенко.

Читайте також: Несе велику шкоду здоров'ю - українцям розповіли про продукт з небезпечним "сюрпризом"

Популярні відео

Раніше голова Асоціації постачальників для торговельних мереж Олексій Дорошенко в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав чотири причини, які впливають на зростання цін на продукти в Україні.

Джерело Україна 24 Теги