Як виплачувати кредит під час карантину: фінансист дала пораду

Якщо у вас є штрафи і пені по кредитах, ви можете звернутися до банку чи фінансової компанії - і вам вони будуть не нараховані

Як виплачувати кредит під час карантину: фінансист дала пораду

Глава правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній Анна Замазєєва в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про те, як розібратися з кредитними виплатами на час карантину.

«На даний момент є новий закон на час карантину, який говорить про те, що ні банки, ні фінансові компанії не можуть вам нараховувати штрафні санкції і пені. Якщо ви не змогли вчасно виконати або порушили умови договору щодо повернення або погашення - в даному випадку ви маєте такий люфт і безпеку», - зазначила експерт.

Вона також розповіла, що слід робити при нарахуванні штрафів і пені за несплату за кредити під час карантину.

«Перевірте свої кредитні договори або якщо ви будете оформляти нову позику - обов'язково подивіться: там може бути таке застереження, що кредитний договір діє 360 днів, а термін кредиту - 16 днів. Це абсолютно правильна юридична норма - і після закінчення 16 днів у вас не буде неустойки, а вам будуть продовжувати нараховуватися відсотки. Це важливий аспект, на який саме в карантин треба звернути свою увагу. Але якщо у вас є штрафи і пені, ви можете звернутися - і вам вони будуть не нараховані», - наголосила Замазєєва.

Популярні відео

Теги