Перерахунок пенсій: ексвіцепрем'єр дав невтішний прогноз

Павло Розенко розповів, що відбувається з обіцяною індексацією пенсій

Перерахунок пенсій: ексвіцепрем'єр дав невтішний прогноз

Перерахунок пенсій з 1 березня, обіцяний владою, може не відбутися — про це заявив ексвіцепрем'єр Павло Розенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Я наразі не можу стверджувати про те, що з 1 березня відбудеться перерахунок пенсій. Якщо звернете увагу, перерахунок пенсій здійснюється на основі постанови уряду, саме він має затвердити параметри перерахунку пенсій. Так, сьогодні це приблизно 11%, але сьогодні вже 21 лютого, і постанови уряду про перерахунок пенсій з 1 березня ще немає. Раніше всі такі постанови приймалися до 20 лютого, тому що ПФУ треба час для перерахунку пенсій, для друку всіх необхідних відомостей, отримання коштів. І з 3 березня відповідно розпочинається виплата пенсій", — сказав він.

Читайте також: Є три складові – експертка пояснила, як розраховують пенсію українцям

Популярні відео

За словами Розенка, пенсії можуть взагалі не перерахувати у березні. 

"У мене є серйозна підозра, і про це говорять деякі чиновники уряду, що відбудеться повторення минулорічної історії, коли 1 березня пенсіонери не дочекалися перерахунку. Потім вони дочекалися цього 1 травня, але і закон, і логіка перерахунку вимагає від уряду проводити перерахунки саме 1 березня", — сказав він.

Раніше економіст Андрій Длігач в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив, чому в українців маленькі пенсії.

Джерело Україна 24 Теги