Колесніков запропонував вихід з кризи підвищення цін на продукти

Борис Колесніков розповів, чому ціни на продукти не вийде знизити

Колесніков запропонував вихід з кризи підвищення цін на продукти

Штучно знизити ціни на низку категорій продуктів не можна, заявив віцепрем'єр-міністр з питань Євро-2012 (2010-2012 рр.), ексміністр інфраструктури Борис Колесніков в ефірі каналу "Україна 24".

"По-перше, якісної та дешевої продукції не буває. Проблема меліорації, крапельного зрошення. Проблема овочів, молока, і не тільки... а куди їх дівати? Раніше була система потреб кооперації. Вони скуповували цю продукцію у селян, якість була низька, але людям було куди це діти. Сьогодні ця система зруйнована. Всі говорять, що ми знизимо ціни, якщо піднімемо виробництво... Не знизимо ми ціни. Це призведе до кризи надвиробництва, і будуть фермери молоко виливати на асфальт", — сказав він.

Читайте також: "Вкладати гроші в Україну не будуть": Колесніков назвав головну проблему для інвесторів

Популярні відео

Ексвіцепрем'єр запропонував дієвий спосіб розв'язати проблему з подорожчанням продуктів.

"Не в цьому проблема. Проблема, що ми повинні підвищити доходи кожної української сім'ї шляхом модернізації української економіки, створення нової промисловості, нового сільського господарства. Ми займаємо друге місце у світі по соняшнику. І що з того? Всі жири з української землі витягуємо й отримуємо соняшник. На цю жертву можна було б піти, якби мали перероблення. Далі ми б продавали високоякісні жири й продавали б їх у рази дорожче, ніж ми продаємо соняшникову олію та соняшник.

Чим більше ми робочих місць створимо, тим швидше у людей з'являться доходи, щоб вони могли дозволити собі продукти. А просто знизити ціни — ніхто не знизить, є світовий ринок", — сказав він.

Раніше Колесніков розповів про проблеми з оподаткуванням фізосіб-підприємців.

Джерело Україна 24 Теги