Оформлення субсидій на комуналку: в Кабміні зробили важливе роз'яснення

Українцям також нагадали, що потрібно для оформлення допомоги

Оформлення субсидій на комуналку: в Кабміні зробили важливе роз'яснення

Українці, які мають проблему з оплатою за комунальні послуги, в деяких випадках можуть оформити субсидію заднім числом з початку опалювального сезону.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

За його словами, зараз субсидію отримують 3 млн домогосподарств, а в цілому система підтримки охоплює 5 млн сімей - понад третину загальної кількості домогосподарств в Україні.

"Ті громадяни, які мають проблеми з оплатою послуг ЖКГ, можуть звернутися за оформленням житлової субсидії. Крім того, в нас передбачена низка випадків, коли громадяни можуть отримати цю субсидію попереднім періодом, тобто громадянин, звернувшись у лютому, має можливість оформити субсидію фактично з початку опалювального сезону, тобто з листопада", - зазначив він.

Читайте також: Найвищі у світі ціни за комуналку: жителі Західної Європи розповіли про тарифи

Популярні відео

Заступник міністра нагадав, що потрібно для оформлення допомоги:

"Можна оформити субсидію шляхом поштового відправлення заповнених заяв, можна зробити в онлайні на сайті міністерства, або звернувшись до своєї територіальної громади або ЦНАП (центр надання адміністративних послуг)".

Також Музиченко повідомив, що середній розмір субсидій в січні становив 2200 грн.

Читайте також: "Це масове явище": ексміністр пояснив, чому в українців забирають субсидії

Раніше заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, від чого залежатиме кількість одержувачів субсидій у 2021 році та розмір допомоги.

Джерело Україна 24 Теги