Несе велику шкоду здоров'ю - українцям розповіли про продукт з небезпечним "сюрпризом"

Експерт пояснив, яку загрозу може нести звичайний хліб

Несе велику шкоду здоров'ю - українцям розповіли про продукт з небезпечним "сюрпризом"

Хліб, який купують українці в великих торговельних мережах, іноді буває приготований з порушенням технологій. Покупці ризикують отримати небезпечний для здоров'я продукт, заражений пліснявою і токсинами.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" пекар Ігор Лаврешин.

"Хліб - це дуже складний продукт. У службовій літературі з приводу якості хліба описаний комплекс характеристик, які обумовлюють споживчі властивості цього продукту і його харчову безпеку. Якщо ви готуєте вдома - звичайно, ви не порушуєте технологію виробництва хліба, у вас завжди хліб буде ідеальним, він ніколи не псуватиметься. Якщо ми купуємо хліб у великих торговельних мережах, тут можуть бути приховані всілякі секрети, і не виключені випадки, коли ви отримуватимете на ваш стіл хліб, заражений пліснявими грибами або патогенною флорою", - розповів пекар.

Читайте також: Може призвести до смерті – українців попередили про небезпечний продукт у магазинах

Як зазначив Лаврешин, цвіль і грибкові захворювання можуть бути небезпечні для здоров'я.

"Небезпечною може бути не стільки сама цвіль, скільки мікотоксини, які містяться в такому хлібі, продукти життєдіяльності цих грибів. Якщо його постійно споживатимете в їжу, це може завдати чималої шкоди здоров'ю. Зрізати цвіль і вживати хліб не можна в жодному разі. Якщо ви бачите хоч найменшу колонію цвілі, такий продукт підлягає утилізації", - підкреслив він.

Популярні відео

Експерт також розповів, що якщо ви бачите на хлібі сліди присутності тварин або комах, треба одразу писати скарги, і в жодному разі не вживати такий хліб.

"Зауважте також, що як тільки настає тепло, в неякісному хлібі з'являються такі характерні хвороби, як картопляна хвороба. Якщо ви хочете зберегти хліб на довгий термін, я рекомендую його заморожувати. Якщо просто зберігати, як звичайний продукт, рекомендую його зберігати в щільно закритій посудині, стандартна дерев'яна хлібниця, алюмінієва каструля", - зазначив пекар.

За його словами, стандартний термін зберігання хліба - до 7 днів.

Читайте також: Підроблена кава наводнила Україну: що треба знати про фальшивку

Раніше фахівець Центру громадського здоров'я МОЗ України Наталія Усенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, чим можуть бути небезпечні продукти швидкого приготування.

Джерело Україна 24 Теги