Скільки грошей має отримувати українська родина: ексміністр озвучив суму

Олександр Данилюк зазначив, що більшість українців не вірить у поліпшення економічної ситуації в країні

Скільки грошей має отримувати українська родина: ексміністр озвучив суму

Ексміністр фінансів України Олександр Данилюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які зарплати має отримувати українська родина з дітьми, щоб не відчувати брак грошей.

"От дивіться, дружина заробляє 15 тис. грн, а чоловік її не працює. Троє дітей. Правильно говорити про 15 тис. (грн доходу на місяць – ред.)? Мені здається, ні… 60% людей відчувають, що погана економічна ситуація (в Україні – ред.). Але проблема не стільки в тому, що люди зараз відчувають. Є інші цифри. Лише 7% вірять у те, що ситуація покращиться наступного місяця, а 32% вважають, що вона погіршиться. Коли в людей немає віри, надії, то, звичайно, вони не будуть заводити дітей, не будуть розвиватися, навіть думати, як жити в цій країні. Наразі, я думаю, що для родини це 30 тис. грн (доходів на місяць – ред.), а може навіть 40 тис. грн. Для Києва точно 40 тис. грн", - розповів Данилюк.

Читайте також: "Роботи стає більше": названо дві найпопулярніші вакансії в Україні

Популярні відео

Раніше начальниця управління Держцентру зайнятості Інна Бондіні в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, які зарплати пропонують українцям роботодавці.

Джерело Україна 24 Теги