В "Медіа групі Україна" назвали серйозне досягнення за рік пандемії коронавірусу

В медіахолдингу змогли зберегти гідні умови оплати праці

В "Медіа групі Україна" назвали серйозне досягнення за рік пандемії коронавірусу

Медіахолдинг "Медіа група Україна" за рік пандемії коронавірусу зумів зберегти колектив і навіть підвищити зарплати працівникам на фоні коронакризи та масових скорочень в інших компаніях.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів директор з управління персоналом медіахолдингу "Медіа група Україна" Євген Бондаренко.

"Коли розпочалася пандемія, кінець березня – початок квітня 2020 року, "Медіа група" – одна з компаній, яка не лише не знизила, а ми навіть підняли, зробили перегляд у березні зарплат і підвищили їх нашим працівникам. Крім того, ми жодного працівника, враховуючи також пандемію, не звільнили. Це для нас певним чином був виклик, тому що довелось переорієнтовуватись. Але компанія змогла і не скоротити, і ще підняти зарплату в березні", - заявив Бондаренко.

Читайте також: Відповідальний роботодавець: на підприємствах СКМ 20 років працюють "по-білому"

Популярні відео

Директор з управління персоналом "Медіа група Україна" зазначив, що багатьом іншим компаніям, "які не займалися системно своїми працівниками, не вкладали в їхній розвиток, не займалися системами виплат тощо", коли сталася пандемія, "було вже пізно щось робити".

"Медіа група" працює стабільно над усіма цими системами, які дозволяють управляти персоналом вже багато років. Тож коли це сталося, нам було досить легко зуміти впоратися з цією великою проблемою. У нас було багато дискусій на рівні менеджменту, багато спірних питань. Ми, звичайно, рахували й фінанси, але змогли й команду зберегти, і гідні умови оплати праці", - пояснив він.

Джерело Україна 24 Теги