Якщо у вас є борг: адвокат розповів, як захиститись від колекторів

Проблема з колекторами й тим, як вони поводяться, дійсно є, зазначив Стеблевський

Якщо у вас є борг: адвокат розповів, як захиститись від колекторів

Адвокат Андрій Стеблевський в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, як захиститись від колекторів, якщо у вас виникла заборгованість.

«Насправді проблема з колекторами й тим, як вони поводяться, дійсно є. Взагалі у нас на сьогодні невиконані зобов’язання можуть виконуватися за рішенням суду, за виконавчими написами. Займається виконанням закону державна виконавча служба або приватні виконавці. Але борги можна переуступати, і не завжди для цього потрібна згода боржника – як правило, не потрібна. І тоді так звані колектори намагаються стягнути, а інколи навіть вимагати борг у боржника», - зазначив адвокат.

Читайте також: Як врятуватися від беззаконня колекторів: юрист дав просту пораду

Він розповів, що треба робити, щоб не попастися на хитрощі колекторів.

«Боржник може себе захищати -  і має право, і повинен запитувати, на якій підставі у нього хтось вимагає борг, тому що не завжди ті, хто вимагають сплати заборгованості, мають на це право. Мають бути якісь правові підстави договірні. Можна навіть поставити під сумнів, тому що буває, що підробляють документи», - заявив Стеблевський.

Популярні відео

Депутати Верховної Ради 355 голосами прийняли в першому читанні законопроєкт №4241 "Про захист боржників при врегулюванні простроченої заборгованості".

Раніше юристка "Єдиного центру правової допомоги" Світлана Саража розповіла, чим небезпечні так звані "швидкі кредити".

Джерело Україна 24 Теги