"Це не ліжка в борделі переставляти": Ляшко пояснив, як підвищити пенсії українцям

Політик пообіцяв домогтися того, щоб індексація пенсій проходила вчасно

"Це не ліжка в борделі переставляти": Ляшко пояснив, як підвищити пенсії українцям

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які кроки необхідно вжити для підвищення пенсій в Україні.

"Щодо скасування пенсійної реформи – навпаки, я пропоную прибрати ту несправедливість, яка там є. Сьогодні люди отримують, незалежно від того, хто як працював. Це ж неправильно – один все життя пропрацював, інший все життя пробайдикував – і однакова пенсія. Це треба прибрати. Індексація пенсій має бути, але влада не виконує цю норму закону – про індексацію пенсій з 1 березня. Наприклад, минулого року індексували з 1 травня, вигадуючи різні причини. Щомісяця у пенсіонерів 250-300 грн фактично вкрали. Тому я доб'юся, щоб ця індексація відбувалася щороку 1 березня, і щоб у людей не крали ці гроші", - зазначив політик.

Читайте також: "Не перетворюйте це на базар": Ляшко і Милованов влаштували перепалку в прямому ефірі

Популярні відео

Головною ж умовою для підвищення пенсій Ляшко назвав збільшення зарплат.

"Справжня пенсійна реформа – це не збільшення пенсійного віку. Знаєте, це не ліжка в борделі міняти. Єдина можливість зробити нормальну пенсійну реформу – це щоб люди отримували нормальну зарплату. Коли людина отримує копійчану зарплату, яку хочеш реформу вигадуй – а в підсумку пенсія буде копійчана, яка не дасть можливості нічого робити", - наголосив він.

Читайте також: Ляшко назвав найбільшу проблему української медицини

Раніше ексміністр соціальної політики України Андрій Рева в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому в українців маленькі пенсії.

Джерело Україна 24 Теги