Зростання економіки і зарплат в Україні: у Зеленського дали прогноз на 2021 рік

Економіка України почала виходити з кризи, зазначив Олег Устенко

Зростання економіки і зарплат в Україні: у Зеленського дали прогноз на 2021 рік

В Україні 2021 року очікується зростання економіки і зарплат населення, а також збільшення іноземних інвестицій.

Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу "Україна 24" радник президента України Володимира Зеленського з економічних питань Олег Устенко.

"Українська економіка виходить на відновну траєкторію. Очікування щодо зростання 4-4,5%. Зростання буде насамперед за рахунок того, що ситуація на зовнішніх ринках очевидно стабілізувалася. Ми бачимо позитивну динаміку, місяць-два, по тій продукції, з якої ми виступаємо традиційно на зовнішніх ринках. Йдеться, перш за все, про металургію і аграрний сектор", - зазначив радник президента.

Читайте також: Рівень бідності в Україні зріс: економіст назвав причини

Популярні відео

За його словами, додатковий імпульс економіці буде надано через монетарні канали.

"НБУ вчора залишив рекордно низьку за всю новітню історію ставку - 6%. Глава держави очікує, що це теж буде стимулювати розвиток української економіки. Програма "Великого будівництва" продовжує залишатися в 2021 році, зростання заробітних плат і доходів населення, зростає купівельна спроможність і по мінімальній зарплаті", - сказав Устенко.

Читайте також: Мінсоцполітики: пенсії підвищуватимуться у декілька етапів, але є "але"

При цьому радник президента зазначив, що в питанні залучення іноземних інвестицій "країна перебуває на голодному пайку".

"Два роки ми залучали по 10 млрд доларів іноземних інвестицій, а минулого року - 2 млрд доларів. Очікування цього року, що буде розблокування у напрямку інвестицій. Тут значна ставка робиться на концепт, який поки що обговорюється, але цілком реалізовується, пов'язаний з амністією капіталу", - пояснив він.

Раніше ексміністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як зросли реальні зарплати українців у 2020 році.

 

Джерело Україна 24 Теги