Зарплати вчителів в Україні зростуть: міністр розкрив подробиці

Сергій Шкарлет зазначив, що Кабмін збільшив фінансування закладів середньої освіти

Зарплати вчителів в Україні зростуть: міністр розкрив подробиці

Зарплати вчителів в Україні зростуть вже в січні, мінімальне підвищення становитиме понад 800 грн.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів міністр освіти Сергій Шкарлет.

"Субвенція на освіту в закладах середньої освіти збільшилася майже на 20 млрд порівняно з 2020 роком, і підвищення зарплати з 1 січня 2021 року відповідає стратегії президента і Кабінету міністрів. Прем'єр-міністр дуже виважено виклав тези щодо зростання зарплати для педагогічних працівників, і сьогодні ми маємо наймінімальніший ріст понад 800 грн", - сказав міністр.

Читайте також: Підвищення зарплат - ексміністр розповів, як "розбагатіли" українці 2020 року

Популярні відео

За його словами, всі субвенції вчасно перераховуються на місця, "і якщо затримка й була, то з провини органів місцевого самоврядування".

"Місцеві органи повинні нести відповідальність за своєчасну зарплату для працівників освіти. У разі затримок можна звертатися до фінансових управлінь на місцях і в міністерство", - додав Шкарлет.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що зарплати вчителів вже січні зростуть на 20%. За його словами, уряд виділив у 2021 році на зарплати вчителям майже 100 млрд грн.

Нагадаємо, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, в якому режимі працюватимуть школи після завершення локдауну.

Джерело Україна 24 Теги