На 100% погана історія: ексміністр про імпорт електроенергії з Білорусі

Це однозначно дуже погана історія, вважає Клімкін

На 100% погана історія: ексміністр про імпорт електроенергії з Білорусі

Колишній очільник МЗС України Павло Клімкін в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував закупівлю нашою країною білоруської електроенергії з АЕС, блокаду якої оголосили країни Балтії.

«Це однозначно дуже погана історія. Ми налаштовуємо проти себе і балтійські держави, і Польщу – це зрозуміло. Те, що ми реально робимо таким чином послугу режиму Лукашенка – це теж відома історія. Але подивіться на те, що відбувається в Європі – є велика імовірність, що в Німеччині вже поточного року після виборів буде створена коаліція між християнськими демократами і зеленими. Нового лідера християнських демократів називають «зеленим», - заявив ексміністр.

Читайте також: "Буде криза": в Раді забили на сполох через електроенергію з Росії

Він назвав «на 100% поганою» допомогу режиму Лукашенка через купівлю білоруської електроенергії.

«Взагалі історія стосовно допомоги режиму Лукашенка – вона на 100% погана. А ще і в контексті закупівлі ядерної енергії, в контексті того, що у нас є свої ядерні електростанції, а як ми їх використовуємо і як це впливає на наш енергетичний ринок? Тому, з точки зору позиції України, це буде дуже непроста історія», - зазначив Клімкін.

Популярні відео

Читайте також: Тарифи на електроенергію – експерт пояснив, чому споживачі переплачують мільярди

Нагадаємо, імпорт електроенергії з Росії до України здійснювався з жовтня 2019 до березня 2020 року, після чого був припинений. Всього Україна закупила понад 1 млрд кВт/год електроенергії. Імпорт електроенергії став причиною масштабної кризи на енергоринку і збитків українських енергокомпаній.

Джерело Україна 24 Теги