Конфіскація "євроблях": автоюрист зробив важливе уточнення для водіїв

Працівники поліції мають право вилучати автомобіль, зазначив Конюшко

Конфіскація "євроблях": автоюрист зробив важливе уточнення для водіїв

Автоюрист Денис Конюшко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, чи можуть поліцейські конфіскувати автомобіль на «євробляхах».

«З другого порушення дійсно поліцейські мають право забрати автомобіль на штрафмайданчик, зокрема з метою вилучення транспортного засобу. Окрім того, автомобіль можуть забрати також митні органи з метою фіксації та покарання за порушення митних правил», - зазначив автоюрист.

Читайте також: Хочуть бути хитрішими й не платити - "слуга народу" накинулася на водіїв "євроблях"

Він наголосив, що розуміє людей, які виходять на протести.

«В Україні, зокрема, справи вирішуються шляхом протестів, але закон є закон. Відповідно, працівники поліції мають право вилучати автомобіль. Справедливий закон чи ні – питання недоречне. У будь-якому випадку треба поставити крапку і зафіксувати (в законі – ред.) наявність або відсутність відповідальності у водіїв. Я не кажу, добре це чи погано, але правила мають бути одні для всіх. Цей закон багато разів відтерміновувався. Час все зафіксувати – або він діє, або не діє», - заявив Конюшко.

Популярні відео

Читайте також: Розмитнення "євроблях" має бути мінімальним — Ляшко пояснив чому

Раніше Кабмін погодив проєкт постанови, що дозволяє поліції штрафувати водіїв авто на "євробляхах" на суму 8,5-17 тис. грн.

Штрафи вводяться за керування авто на іноземній реєстрації, яке своєчасно не залишило межі України, і за керування автомобілем на єврономерах не тією людиною, яка ввезла авто в Україну.

Повторне порушення протягом року передбачає позбавлення водійських прав на рік і вилучення авто.

Джерело Україна 24 Теги