"Це масове явище": ексміністр пояснив, чому в українців забирають субсидії

Павло Розенко вважає, що ситуацію "можна виправити за 15 хвилин"

"Це масове явище": ексміністр пояснив, чому в українців забирають субсидії

В Україні кількість одержувачів субсидій на оплату комунальних послуг скоротилася через "катастрофічну помилку" Кабінету міністрів.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" ексвіцепрем'єр-міністр Павло Розенко.

"Рік тому уряд допустив катастрофічну помилку, і були звужені нормативи розрахунку субсидій, введені додаткові критерії для безробітних, які отримували ці субсидії. Скрізь люди пишуть:" рік або два тому у мене була субсидія 1600, зараз 900", "раніше була субсидія, зараз її забрали". Це масове явище", - зазначив Розенко.

Читайте також: Найвищі у світі ціни за комуналку: жителі Західної Європи розповіли про тарифи

Популярні відео

На його думку, цю помилку "можна виправити за 15 хвилин".

"Проблеми людей, які не можуть платити за послуги ЖКГ, вирішуються дуже просто. Треба повернутися до розрахунку субсидій і нормативів щодо газу для використання субсидій рівня 2016-2017 років. Тоді було 7 кубів на людину на місяць, сьогодні це 4 куби. Так само щодо електроенергії, щодо тепла, щодо інших видів комунальних послуг. І друге питання - окремо безробітних, яких істотно обмежили в праві отримувати субсидії, ввели додатковий критерій, боротьбу з тінізацією, але під цю гребінку люди потрапляють масово", - сказав колишній віцепрем'єр.

Читайте також: Прем'єр пояснив, хто з українців платить за газ найменше

Раніше провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Максим Білявський розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що потрібно для отримання субсидії на електроенергію.

Джерело Україна 24 Теги