Ситуація сприятлива: інвестиційний банкір дав прогноз щодо курсу валют

Фурса пояснив, чому курс гривні змінився

Ситуація сприятлива: інвестиційний банкір дав прогноз щодо курсу валют

Інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі телеканалу «Україна 24» пояснив коливання курсу валют наприкінці 2020 року і на початку 2021 року.

«Ситуація для гривні зараз аж занадто сприятлива, тому що ціни на український експорт піднімаються до небес. Руда, метал дуже дорогі зараз, продукти харчування, які ми експортуємо – зерно, кукурудза – також дорогі. Відновилося надходження грошей від заробітчан. Тому зараз для гривні ситуація дуже сприятлива», - зазначив експерт.

Читайте також: "Катастрофа для України": економіст заявив про загрозу повторення кризи 90-х

Популярні відео

Він назвав причину теперішнього зміцнення курсу гривні.

«Гривня зміцнюється, тому що ослабла наприкінці минулого року. Там була така не фундаментальна причина ослаблення, а тому що Мінфін зібрав багато грошей і почав їх витрачати. В кінці року у нас зазвичай є така традиція – фінансувати все підряд. Це призводить до того, що багато гривні потрапляє до системи, і зазвичай це призводить до падіння (курсу гривні – ред.). Але це завжди тимчасовий процес. Зараз ситуація відкочується назад, виправляється», - заявив Фурса.

Читайте також: В Україні з'явиться "електронна гривня": подробиці про нову цифрову валюту

Раніше народний депутат від "Слуги народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев дав прогноз щодо курсу долара на 2021 рік.

Джерело Україна 24 Теги