Це ганебно – "слуга народу" звернувся до українців через ціни на газ

Олександр Корнієнко пояснив, як платити за газ менше

Це ганебно – "слуга народу" звернувся до українців через ціни на газ

Голова партії "Слуга народу", народний депутат Олександр Корнієнко в ефірі телеканалу "Україна 24" порадив українцям, які хочуть менше платити за газ, переходити на послуги "Нафтогазу". У випадку, якщо приватні постачальники "ганебно" заважають людям це зробити, нардеп закликав скаржитися місцевій владі.

"Ринок – це не баба-Яга, якою треба лякати, це перше. Друге, коли ринок не працює або викривлений – є недосконала конкуренція. Створилася така ситуація, коли 80% облгазів належить великому бізнесмену, який зараз не в Україні. Це ознаки певної монополії. Монополіями має займатися АМКУ, він завтра буде на зустрічі з депутатами фракції "Слуга народу", - заявив Корнієнко.

Читайте також: Введуть ручне регулювання - експерт про зниження ціни на газ

Популярні відео

Депутат нагадав, що "Нафтогаз" зараз обслуговує 5% ринку, а "80% ринку обслуговують ті самі облгази, вони належать різним власникам, чверть із них одному власнику".

"Нафтогаз" поступово людей переводить. Дійсно, були огріхи в комунікації. При цьому я хотів би звернутися до людей в прямому ефірі – коли люди в регіонах хочуть перейти на "Нафтогаз", на найдешевшу ціну газу, їм наявний постачальник газу заважає це зробити. Їх залякують, що відріжуть газ, приходять раптово якісь люди, перевіряють лічильники, додатково опломбовують – це все ганебно. Ми просимо людей звертатися до депутатів місцевих рад, в першу чергу "Слуги народу", ми будемо допомагати, відкривати кримінальні справи тощо. Люди мають право обрати чесного постачальника з найнижчою ціною", - заявив він.

Читайте також: Ціни на газ: економіст пояснив, чому українці платять більше

Нагадаємо, в Полтаві, Львові, Вінниці та інших містах пройшли акції протесту проти підвищення тарифів на газ і електроенергію. Протестувальники, зокрема, перекривали рух на трасі Київ - Харків.

Ексміністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував, що в лютому-березні протести через подорожчання комуналки зростатимуть.

Джерело Україна 24 Теги