Біткоїн, золото чи долар — банкір назвав найвигіднішу валюту

Ігор Львов прокоментував рекордний курс біткоїна та розповів, чи будуть популярні традиційні валюти

Біткоїн, золото чи долар — банкір назвав найвигіднішу валюту

Біткоїн поставив новий рекорд, його курс перевищив 41 тисячу доларів. Що чекає на криптовалюту 2021 року, розповів в ефірі каналу "Україна 24" банкір Ігор Львов.

"Ми бачимо, що біткоїни та криптовалюта у 2020 році зросли в 4 рази. У листопаді-грудні біткоїн був 10 800 доларів, а зараз він майже 41 тисяча доларів. Це говорить про те, що попит на цю валюту зростає. З іншого боку, ми бачимо, чому він росте: перше — політична непевність, яка була в Сполучених Штатах Америки, і друге — пандемія.

На цьому тлі зростання біткоїна якийсь час триватиме. Але потім, ми сподіваємося, пандемія піде на спад, політична складова в США в січні буде вирішена. Я думаю, пригальмує (курс біткоїна — ред.) на 45-50 тисячах доларів, і буде плавне зростання", — сказав він.

Читайте також: Падіння економіки продовжиться через локдаун — економіст підрахував втрати бюджету

Популярні відео

Також банкір розповів, чи будуть традиційні валюти та золото рости в ціні в прийдешньому році на тлі криптовалют.

"Звичайно, це питання ставилося ще п'ять років тому, і на нього відповіли. Якщо брати зростання валют у 2020 році, то найбільше зросло золото — воно зросло в ціні майже на 80%. Тобто, якщо ми вклали б гроші та купили золота на 100 доларів 1 січня 2020 року, то 1 січня 2021 роки ми б отримали вже 180 доларів. Далі йде євро, потім гривня, і потім — долар.

Якщо ми говоримо про традиційні валюти, звичайно, вони будуть. Тому що криптовалюта більш екзотична. Ми не можемо нею заплатити в магазині, ми не можемо масово закуповувати на неї товари. Є частина населення, яка нею займається, але це більше спекулятивні операції. Але в основному експортно-імпортні операції — це долари, євро. Ну і ми говоримо про золотовалютні запаси, про криптовалютні запаси мова не йде", — сказав він.

Раніше народний депутат від "Слуги народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев дав прогноз щодо курсу долара на 2021 рік.

Джерело Україна 24 Теги