Буде вибух – ексміністр дав тривожний прогноз щодо тарифів на комуналку

У лютому на українців чекає неприємний "сюрприз" з платіжками, зазначив Олексій Кучеренко

Буде вибух – ексміністр дав тривожний прогноз щодо тарифів на комуналку

У лютому українці відчують значне подорожчання комунальних послуг, коли отримають платіжки за газ, тепло і електрику за січень.

Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу "Україна 24" ексміністр з питань ЖКГ, народний депутат від "Батьківщини" Олексій Кучеренко.

Кучеренко прокоментував пояснення НАК "Нафтогаз", що подорожчання обумовлене сезонним фактором і збільшенням оптової ціни на газ.

"Чергова маячня від "Нафтогазу". Перше – люди нарешті вийшли (на протести через подорожчання газу – ред.). Я не хочу нікого підштовхувати… Мій прогноз, що в лютому буде значно більший вибух. Тому що в першу декаду лютого люди отримають платіжки за січень. Кожна платіжка на електроенергію зросте на 75 грн, зростуть тарифи на тепло практично по всій Україні, зростуть тарифи на воду. До того ж, якщо взяти початок минулого року, вони зросли в 1,5 рази. А до всього цього додається тариф на газ і тепло, і похідні від нього", - сказав він.

Читайте також: Газ в Україні дорожчає: економіст дав пораду українцям

Ексміністр вважає, що невдоволення українців тарифами значно загостриться в лютому і березні.

"Я б порадив людям: ми з вами нещодавно обрали міських голів, депутатів міських рад. Будь ласка, проводьте сесії, вимагайте від них звернення до уряду, до депутатів ВР і до президента", - наголосив Кучеренко.

Читайте також: В Україні зросли зарплати, пенсії і тарифи: економіст пояснив, чи допоможе це українцям

Популярні відео

Раніше ексміністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу "Україна 24" закликав ліквідувати НАК "Нафтогаз України".

Джерело Україна 24 Теги