Протести в США: експерт розповів, що тепер буде з курсом долара

Владислав Зимовець розповів, як захоплення Капітолія відіб'ється на гривні

Протести в США: експерт розповів, що тепер буде з курсом долара

Як протести в США через підсумки виборів вплинули на курс гривні в Україні, розповів доктор економічних наук Владислав Зимовець в ефірі каналу "Україна 24".

"Думаю, на сьогодні гривня досить впевнено почувається, тому що показники й платіжного балансу, і торгового балансу значно кращі, ніж у 2019 році. Тут особливо побоювань немає", — сказав він.

Читайте також: Що відбувається в США: Кисельов розповів, до чого призведе захоплення Капітолія

Популярні відео

Зимовець впевнений, що протести не зроблять значного впливу на становище долара.

"Що стосується подій у США, я думаю, вони контролюватимуться й істотного впливу на національну валюту країни вони не зроблять. Там є потужні сили, фінансові інститути, які контролюють це питання. А ці політичні події тимчасові. Індекси на біржі технічно можуть відреагувати, але це буде короткострокова кон'юнктурна реакція", — сказав він.

За словами експерта, ціни на нафту та інші види палива також залишаться без особливих змін.

Читайте також: Захоплення Капітолія: ексдепутат Держдуми пояснив, чому Майдану в США не буде

Додамо, вартість долара за офіційним курсом НБУ на сьогодні становить 28,40 грн. Це на 11 копійок більше, ніж було вчора. В обмінниках 7 січня купити долари можна за 28,48 грн, а продати - за 28,30 грн.

Нагадаємо, після того, як Дональд Трамп у черговий раз відмовився визнати результати виборів президента США, його прихильники взяли штурмом будівлю Капітолія, де члени Сенату і Палати представників США зібралися, щоб затвердити підсумки виборів. У результаті заворушень загинули чотири людини.

Джерело Україна 24 Теги