"Український шоу-бізнес в д***і": відомий продюсер про наслідки COVID-19

Артисти скоро змінять професію і підуть таксувати, заявив Бебешко

"Український шоу-бізнес в д***і": відомий продюсер про наслідки COVID-19

Музичний продюсер Володимир Бебешко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, як епідемія коронавірусу позначається на роботі представників українського шоу-бізнесу.  

«Буду відвертим, щоб коректно висловитися, український шоу-бізнес в д***і, а якщо ще точніше – у глибокій д***і. Втрачено багато роботи, багато музикантів і артистів, думаю, скоро поміняють професію й підуть таксувати, тому що не витримають цього фінансового навантаження, яке впало їм на голову. Залишаться, напевно, тільки зірки першого ешелону, відомі, і будуть якось працювати», - зазначив продюсер.

Читайте також: Мільйони гривень збитків - популярний музикант про труднощі карантину

Популярні відео

Він наголосив, що артисти не заробляють на онлайн-концертах, як на Заході.

«Всі онлайн-концерти – це смішно, тому що вони ніякого доходу не дадуть. Якщо на Заході зірки можуть домовлятися про онлайн-концерт, у нас це чисто рекламна акція, таке собі самозадоволення, що «в ефірі мене хтось побачив». Фінансово воно ніяк не підтримується, а жити якось треба, треба щось їсти, заробляти гроші. Можливості такої немає, тому що українські артисти – останні в списку, нам заборонено все», - заявив Бебешко.

Читайте також: Деякі речі незрозумілі — відомий актор розповів про театр на карантині

Раніше головний режисер Національної опери України Анатолій Солов'яненко розповів, як виживав театр під час карантину.

Джерело Україна 24 Теги