Як потрібно вибирати ковбасу: покупцям дали важливу пораду

Також експерт розповів, чи буває ковбаса з датою виготовлення "з майбутнього"

Як потрібно вибирати ковбасу: покупцям дали важливу пораду

Українці при купівлі ковбаси в магазині повинні обов'язково звертати увагу, в яких умовах зберігається товар, а від купівлі ковбаси на ринку краще утримуватися.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець.

"Варто визнати, що останнім часом досить велика проблема з якістю м'ясних продуктів, зокрема, ковбасних виробів. Ковбасу не можна продавати без холодильника - це один з головних чинників, на які має звернути увагу споживач при купівлі ковбаси. Якщо вона зберігається не в холодильнику або холодильник неробочий, або погано освітлюється, то краще відмовитися від купівлі в цьому магазині. Тим більше якщо йдеться про ринок, де такі товари абсолютно без холодильників продаються", - зазначив експерт.

Читайте також: "Шкідливо для здоров'я": українцям пояснили, чим небезпечні популярні ласощі

Популярні відео

На запитання, чи може бути ковбаса з датою виготовлення "з майбутнього", Чорнобривець відповів:

"В Україні законодавство дуже суворе до маркування - зокрема і ковбасних виробів. Тому, якщо виробника ловлять на якихось махінаціях з маркуванням, це дуже великі штрафи, в принципі можуть закрити підприємство. Буває всяке, але, як правило, з маркуванням ніяких проблем немає".

Читайте також: "Можуть бути навіть черв'яки": українців попередили про небезпечний продукт

Раніше глава Асоціації рибалок України Олександр Чистяков в ефірі телеканалу "Україна 24" дав пораду, як правильно вибрати червону ікру.

Джерело Україна 24 Теги