У Кабміні приготували нововведення для одержувачів субсидій: що на них чекає

У Мінсоцполітики запевнили, що гроші на субсидії в держбюджеті є

У Кабміні приготували нововведення для одержувачів субсидій: що на них чекає

В Україні 2021 року кількість одержувачів субсидій на оплату комунальних послуг не скоротиться. До того ж порядок отримання субсидій буде спрощено, будуть зняті деякі бар'єри, які заважали претендувати на допомогу від держави.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Украіна24" міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

На питання, чи скоротиться кількість одержувачів субсидій 2021 року, Лазебна відповіла:

"Так неправильно казати. Коли ми готували проєкт бюджету, ми дивилися за тими цінами, які були за півріччя 2020 року - на газ, електроенергію - все те, що йде в основу платіжки, по якій потім отримують субсидію. Якщо цих грошей не вистачатиме , то обов'язково бюджет буде цю програму збільшувати".

Читайте також: "Ходіння по муках": нардеп розповів про проблему з субсидіями в Україні

Очільниця Мінсоцполітики підкреслила, що формула і програма субсидій не змінюється - "більше того, ми її спрощуємо".

"Якщо сьогодні людина каже, що не може платити, не дають субсидію, бо в неї прописаний син, який працює за кордоном, то ми все зняли. Якщо там є люди, які прописані, але не проживають, ми знімаємо бар'єр. Крім того, раніше було таке, що "покажи, яка твоя опалювальна норма". а в людини перший поверх опалюється, а є якась прибудова, яка не опалюється, їй беруть загальну площу цієї будови. Ми це теж все знімаємо. Ця практична реалізація програми субсидій показала, де люди страждають, не можуть увійти в програму, ми все скомпонували і зробили проєкт постанови, він вже ухвалений, я сподіваюся, що людей зайде більше, тобто ми, навпаки, хочемо більше субсидій", - заявила вона.

Лазебна повідомила, що сьогодні на субсидії з держбюджету "36,6 млрд грн поки є", і запевнила, що в Мінсоцполітики "чекають на всіх, кому важко".

Читайте також: Бюджет-2021: у «Слузі народу» сказали, хто отримає субсидії

Популярні відео

Раніше заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, від чого залежатиме кількість одержувачів субсидій у 2021 році і розмір допомоги.

Джерело Україна 24 Теги