Що подарувати на Новий рік: названі популярні серед українців подарунки

Названо також середню суму подарункового чека

Що подарувати на Новий рік: названі популярні серед українців подарунки

Українці на новорічні свята почали частіше дарувати парфумерію і ювелірні прикраси. Крім того, підвищений попит мають корисні подарунки, а не просто емоційні.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів інтернет-маркетолог Юрій Копишинський.

"Цього року я вирішив відійти від опитування знайомих. Ми подивилися, що по Google-трендах шукають користувачі - більше шукають, ніж торік, або так само. Якщо подивитися за запитами, то така цікава тенденція - більшість людей починають моніторити завчасно, що подарувати на Новий рік", - сказав Копишинський.

Читайте також: "Це ціла спецоперація": зірки поділилися планами святкування Нового року

Популярні відео

За його словами, українці почали більше планувати, кількість пошукових запитів про подарунки зросла на 25%.

"По ґаджетах я бачу тренд приблизно на тому самому рівні, що й минулого року. З цікавих моментів - зростає далі парфумерія, зростає тренд на ювелірні вироби цього року... 3-4 роки тому були популярні просто сувеніри, в останні 2 роки ми стали більш раціональними й вибираємо подарунки, які реально потрібні. На 40% більше купують корисні подарунки, а не просто емоційні", - повідомив експерт.

Читайте також: Новорічні ялинки з "сюрпризом": українців попередили про небезпеку

Оцінюючи середню вартість подарунків, маркетолог зазначив:

"Середній чек дуже варіативний і залежить від регіону, де перебуває користувач або потенційний одержувач подарунка. У деяких регіонах це 500 грн, у великих містах до 2000 грн".

Раніше відома дизайнерка Христина Гусіна в ефірі телеканалу "Україна 24" дала українцям поради, як правильно прикрасити ялинку на Новий рік.

Джерело Україна 24 Теги