Виплата 8 тисяч підприємцям: у Кабміні розповіли про серйозну проблему

Голова секретаріату Ради підприємців при Кабміні розповів, чи можна відстрочити подачу документів на допомогу

Виплата 8 тисяч підприємцям: у Кабміні розповіли про серйозну проблему

З виплатами 8 тисяч грн підприємцям спостерігаються технологічні проблеми. Наприклад, через те, що велика кількість людей одночасно зайшли подати документи на відшкодування через додаток "Дія". Про це розповів керівник секретаріату Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми з такою ситуацією стикалися не раз, коли створюються умови для надання чогось – є інструмент, інтерфейс… Насправді 14-31 грудня (термін подання документів на допомогу — ред.) – я б дійсно відтермінував. Але, очевидно, це пов’язано з бюджетними розрахунками, тому термін обмежений", — сказав він.

Читайте також: Як отримати 8 тис. грн допомоги від Кабміну: юристка розкрила деталі

Популярні відео

При цьому чиновник зазначив, що є ще й проблеми з верифікацією користувача.

"Але питання навіть не в тому, що зависає, перевантажується сайт, а в процедурі. Мене більше турбує питання верифікації. Мінцифри лише реєструє, вони не зможуть визначити правильність наданої інформації (від підприємців – ред.). Я боюся, що саме в цьому буде багато нарікань, як будуть верифікувати всередині системи – чи дійсно підприємець працював там-то, чи дійсно він сплачував ЄСВ тощо. В ідеалі все має бути автоматично, але знаючи, як у нас працює ця система, то я боюся, що в нас є значні ризики", — сказав він.

Раніше в Офісі президента розповіли про два види виплат для підприємців.

Джерело Україна 24 Теги