У Мінсоцполітики запропонували вирішення проблеми з пенсіями військових

Микола Шамбір розповів, як влада намагається змінити механізм розрахунку пенсій військовим

У Мінсоцполітики запропонували вирішення проблеми з пенсіями військових

У Мінсоцполітики шукають шляхи для вирішення проблеми з розривом у виплатах пенсій військовим. Про це розповів радник міністра соціальної політики Микола Шамбір  в ефірі каналу "Україна 24".

"Якщо ми беремо механізм перерахунку, ми повинні взяти аналогічну посаду військовослужбовця зараз до того, який служив раніше, можливо, в СРСР. Якщо в СРСР був такий атомний підводний човен, наприклад, то зараз його в Україні немає і аналогічних посад немає. Прирівнювання робиться відповідне, але завжди є конфлікт, люди не задоволені, тому що немає посади, до якої можна прирівняти аналогічну посаду з тими виплатами, які були тоді", — розповів він.

Читайте також: Індексація пенсій військових: ексміністр вказав на проблему

Популярні відео

За словами Шамбіра, влада намагається змінити механізми обчислення пенсій.

"Як варіант для вирішення проблем щодо всіх військових пенсій, щодо нерівностей, щодо усунення диспропорції між тими, хто вийшов раніше на пенсію, і сьогодні – ми розглядаємо питання зміни механізму врахування грошового забезпечення для обчислення пенсій, щоб брати грошове забезпечення конкретної людини, яка служила в той період", — сказав він.

Раніше міністерка соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про те, кому і на скільки підвищать пенсії з 1 січня.

Джерело Україна 24 Теги