"Нафтогаз" треба ліквідувати - ексміністр виступив з жорсткою заявою

Олексій Кучеренко вважає, що "Нафтогаз" не дає розвиватися вільному ринку газу

"Нафтогаз" треба ліквідувати - ексміністр виступив з жорсткою заявою

Ексміністр з питань ЖКГ, народний депутат від "Батьківщини" Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу "Україна 24" закликав ліквідувати НАК "Нафтогаз України". На його думку, компанія є монополістом, зацікавленим лише в надприбутках.

"На сьогодні вже визначилися і Антимонопольний комітет, і Європейське енергетичне співтовариство, інші організації, що НАК "Нафтогаз" є монополістом, у нього є всі ознаки монополіста. Поки буде НАК "Нафтогаз", тут не буде ніякого ринку газу, будуть суцільні маніпуляції. "Нафтогаз" буде добивати "Укргазвидобування", - заявив ексміністр.

Читайте також: Газ в Україні дорожчає: економіст дав пораду українцям

Популярні відео

За його словами, "Нафтогаз" не зацікавлений у видобутку власного газу.

"Він зацікавлений виключно в імпорті російського газу. "Нафтогаз" і Коболєв хочуть його називати європейським, а я його називаю російським, який через європейські компанії купують з додатковою великою маржею. Поки буде НАК "Нафтогаз", буде монополія, і він буде демпінгувати на ринку. Але це тимчасово, так як головне завдання Коболєва - надприбутки. "Нафтогаз" повинен бути ліквідований. Це повна аналогія з Карфагеном, який свого часу був зруйнований", - зазначив Кучеренко.

Раніше директор ТОВ "Газопостачальна компанія Нафтогаз України" Максим Рабинович в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як українці можуть заощадити на оплаті за газ.

Джерело Україна 24 Теги