Зарплати і пенсії - Саакашвілі назвав три кроки, щоб уникнути проблем з виплатами

Проблема України - у внутрішніх чварах, заявив реформатор

Зарплати і пенсії - Саакашвілі назвав три кроки, щоб уникнути проблем з виплатами

Голова виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу «Україна 24» пояснив, чи будуть проблеми з виплатою зарплат і пенсій 2021 року через збільшенням дефіциту державного бюджету.

«Є дуже багато ресурсів. Змінити керівництво на держпідприємствах, Мінекономіки має швидко привести людей, які вміють наводити порядок - це перше велике джерело державних доходів. Друге, позбутися величезної кількості збиткових підприємств, щоб ми зі своїх кишень це не утримували. Третє, поміняти групу перемовників з МВФ, щоб вони весь час не висмоктували з пальця якісь умови, тому що світ став дуже цинічний», - зазначив реформатор.

Читайте також: Гордон пояснив, як Україні прожити без кредитів МВФ

Популярні відео

На його думку, економічні проблеми пов'язані головним чином з розбіжностями всередині країни.

«Україна повинна відстоювати свої інтереси. І не жалітися треба зовнішньому управлінню - не в ньому проблема, проблема у внутрішніх чварах. Отримати нарешті транш на наших умовах. І стимулювати економіку за рахунок лібералізації, акту економічної свободи. За два-три місяці в Україні взагалі не буде ніяких бюджетних проблем, якщо швидко почати діяти», - заявив Саакашвілі.

Читайте також: "Потрібно це припинити": в "Слузі народу" виступили проти вимог МВФ

Раніше народний депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев в ефірі телеканалу "Україна 24" дав прогноз щодо дефолту України.

 

Джерело Україна 24 Теги