Телеканал "Україна 24" готує спецефір "Гроші на життя" з Олексієм Сухановим

Ведучий спецефіру Олексій Суханов з’ясує відповідь на питання, яке турбує більшість українців

Телеканал "Україна 24" готує спецефір "Гроші на життя" з Олексієм Сухановим

10 грудня о 19:00 телеканал «Україна 24» покаже спецефір «Гроші на життя». Ефір проведе відомий актор, журналіст, теле- та радіоведучий Олексій Суханов.

«Пандемія масово паралізувала не лише економіку, культуру, міжнародне транспортне сполучення, а й залишила без роботи чимало людей. Світ вимушено адаптується до нових реалій. Однак теоретичних постанов на державному рівні мало. Людям потрібні конкретні відповіді на питання і чітка послідовність дій. На що вижити, коли втратив роботу через коронавірус? Чи дійсно офіційне працевлаштування захищає права у кризових ситуаціях? На ці та інші нагальні питання Олексій Суханов отримає відповіді у прямому ефірі у запрошених державних діячів», – розповів головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Разом із експертами ведучий обговорить, наскільки готова держава матеріально підтримувати громадян, які втратили роботу через пандемію.

«У прямому ефірі безпосередньо в керманичів  держави з’ясую, як отримати обіцяні виплати у розмірі 8000 грн та які документи для цього потрібні. Чи не планує влада звільнити від комунальних платежів осіб, які втратили роботу в умовах пандемії? Окрім цього, проведемо експеримент і покажемо можновладцям реальність без прикрас:  чи легко вижити на 8000 грн і що можна купити на ці кошти», – поділився Олексій Суханов.

Джерело Україна 24 Теги