Українці з народження матимуть паспорт, куди капатимуть гроші – Саакашвілі

Це буде давати доходи українцям, упевнений реформатор

Українці з народження матимуть паспорт, куди капатимуть гроші – Саакашвілі

Голова Виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про ініціативу ввести економічний паспорт для українців.

«У нас є ініціатива - економічний паспорт українця. Це означає, що, по-перше, легше буде видобувати корисні копалини, які є в Україні. Це означає, що в Україні є газ, Україна може себе повністю забезпечувати газом. Різні, хто сидів на російській голці корупційній, спеціально затримували видобування газу в Україні», - зазначив Саакашвілі.

Читайте також: Не обманюйте себе — Саакашвілі про карантин вихідного дня

Популярні відео

Однак, за його словами, якщо Україна видобуватиме свої корисні копалини, економічна ситуація покращиться.

«Якщо Україна видобуватиме газ, а за нашими законами це дуже спрощується, то кожен українець матиме економічний паспорт, куди гроші від титану, від урану, а Росія зараз спеціально блокує, щоб ми не видобували титан, уран, газ те ж саме, практично Україна була в колоніальній залежності в сенсі природних копалин - все це ми зараз полегшуємо, і кожен українець матиме паспорт з народження, куди гроші капатимуть від того, що ресурси будуть видобуватися. Це створюватиме робочі місця, це даватиме доходи українцям», - заявив голова виконкому реформ.

Читайте також: Імпотенція уряду — Саакашвілі жорстко висловився про карантин вихідного дня

Раніше голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що карантин вихідного дня веде до тяжкої економічної кризи.

Джерело Україна 24 Теги