Туризм під час карантину: названі найпопулярніші країни в українців

Експерт також розповів, як змінилися розцінки на відпочинок

Туризм під час карантину: названі найпопулярніші країни в українців

Директор турагентства Юрій Дереш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які туристичні напрямки популярні в українців під час карантину, а також пояснив, як змінилася вартість відпочинку.

На запитання, куди зараз люди планують їхати порівняно з минулим роком, Дереш відповів:

"Доступні країни, куди є прямі авіаперельоти або з пересадкою, це Туреччина, Єгипет, Занзібар, цей острів належить Танзанії, ОАЕ, Домініканська Республіка, Мальдіви. На лижних напрямках це Туреччина, Болгарія, Македонія, Сербія та Чорногорія".

За його словами, Австрія, Італія, Франція, Словаччина і Польща закриті для України, тому "вибирати особливо немає з чого".

Читайте також: За кордон під час карантину – в МЗС дали важливі поради українцям

Популярні відео

Коментуючи вартість відпочинку, директор турагентства зазначив:

"Якщо прив'язуватися до вартості у валюті, то, безумовно, вартість турів зменшилась. Але сама гривня трохи впала по відношенню до долара і євро. У гривнях вартість, можливо, трохи зросла або залишилася такою самою. Частина готелів не відкрилася, частина стимулює продажі на новий рік, щоб хоч щось заробити. Найдоступніші лижні тури - Македонія, Болгарія, трохи дорожче Туреччина, Сербія".

Читайте також: В Єгипті акула напала на туристів з України: подробиці кривавого інциденту

Раніше президент Асоціації туристичних агентств Антон Рудич в ефірі телеканалу "Україна 24" дав пораду українцям щодо вибору турфірм для відпочинку за кордоном.

Джерело Україна 24 Теги