Плата за комуналку - експерт вказав, що спричинить колапс у сфері ЖКГ

У сфері житлово-комунального господарства багато проблем, зазначив експерт

Плата за комуналку - експерт вказав, що спричинить колапс у сфері ЖКГ

Експерт з питань житлово-комунального господарства Олег Голубенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, що зростання заборгованості по комуналці може призвести до колапсу галузей ЖКГ.

«В українців є риса - до Нового року сплатити всі борги, зазвичай це відбувається (рівень оплати послуг ЖКГ 101,6% за 9 місяців 2020 року - ред.). І давайте не забувати, що люди ще не отримали реальні платіжки за опалення, сезон тільки розпочався. Коли отримаємо, цифри будуть вже інші», - заявив експерт.

Читайте також: Частину українців "відріжуть" від субсидій – експерт назвав терміни

Популярні відео

На його думку, це сезонний показник. Якщо дивитися в порівнянні, то заборгованість лише зростає і буде зростати, оскільки зростає вартість житлово-комунальних послуг наступного року.

«Проблем у сфері житлово-комунального господарства і так багато, а несвоєчасна оплата їх збільшуватиме, що може призвести до колапсу в цілих галузях. Якщо кошти не отримують постачальники, це відбивається на якості послуг - безперебійності та безаварійності їх надання, не виключено і банкрутство підприємств-постачальників», - зазначив Голубенко.

Читайте також: Лише половина будинків в Україні опалюється – подробиці від заступниці міністра

Раніше в Мінрегіоні повідомили, що за січень-жовтень 2020 року українці сплатили 28,6 мільярда гривень за комунальні послуги без урахування газу та електроенергії.

Нагадаємо, заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив, як працюють два види надання пільг на оплату послуг ЖКГ.

Джерело Україна 24 Теги