"Вісім тисяч — це подачка": підприємці обурені допомогою від держави

Українські представники малого бізнесу вимагають дати їм можливість працювати

"Вісім тисяч — це подачка": підприємці обурені допомогою від держави

Підприємці готові влаштувати активні протести. Про це заявив голова ГО "Союз захисту підприємництва" Сергій Доротич в ефірі каналу "Україна 24".

"Хочу вірити, що можновладці, нарешті, схаменуться і будуть не подачки давати підприємцям, а діяти на благо українського народу. Ми послідовні у своїх вимогах понад рік, а саме йде боротьба за збереження мікропідприємництва в Україні, яке послідовно знищується", — заявив він.

Читайте також: Гройсман про протести ФОПів: закликаю уряд провести дискусію

Популярні відео

Експерт згадав про попередні масові протести підприємців в Україні.

"Це третій етап знищення. Перший був у 2010 році, що спровокувало Податковий майдан, другий - у 2015, і зараз тривають спроби. У 2010 році Янукович знайшов у собі сміливість і вийшов до підприємців, з'ясував ситуацію і відкотив назад, зараз такої дискусії немає. Ми вимагаємо не подачки. 8 тисяч грн — це не для підприємництва, витрати значно перевищують цю суму, ми не просимо більшого, ми просимо права на роботу", — сказав він.

Читайте також: Програна битва — Саакашвілі розкритикував резонансний закон

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 7 грудня підписав закон, згідно з яким, фізичним особам-підприємцям (ФОП), які постраждали через карантин, держава виплатить по 8 тисяч гривень. Також списуються окремі борги зі сплати податків і компенсуються витрати зі сплати ЄСВ.

Джерело Україна 24 Теги