Нікому це не подобається — нардеп про рішення щодо тарифів на електроенергію

Олексій Кучеренко розповів, до чого може привести чергове підвищення тарифу

Нікому це не подобається — нардеп про рішення щодо тарифів на електроенергію

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), пропонує підняти тариф НЕК "Укренерго" на передачу електроенергії — вчетверте за рік. Ситуацію прокоментував народний депутат, ексміністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Нікому не подобається це підвищення, особливо великим споживачам... НКРЕКП спочатку хотіла підняти ще більше, але потім знизила це підвищення. Депутати підписали та президент підписав закон зі змінами до держбюджету, і Нацбанк через комерційні банки дав можливість прокредитувати на 10 млрд "Укренерго", це однак буде коштом держбюджету, це наші з вами гроші", — сказав він.

Читайте також: "Заплатять усі українці": експерт про скандальне рішення щодо цін на електроенергію

 

Популярні відео

Кучеренко зазначив, що підвищення тарифів може позначитися на собівартості продукції підприємств за рахунок електроенергії.

"Не в захваті від цього рішення, і тут у мене головна претензія до комісії: чому вони не можуть одночасно та однозначно вирішити, чергова зміна рішення свідчить, що комісія не дуже стабільно виконує свої функції. Безумовно, це позначиться на собівартості продукції, відчують ті, у кого частка електроенергії велика", — сказав він.

Раніше експерт з питань ЖКГ Олег Голубенко розповів, у кого в платіжках за послуги ЖКГ з'явиться нова стаття витрат.

Джерело Україна 24 Теги