В Україні подорожчають овочі — експерт назвав цифри

Деякі овочі подорожчають до кінця грудня

В Україні подорожчають овочі — експерт назвав цифри

До кінця року овочі в українських магазинах подорожчають. Про це розповів заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Відсутність української продукції призводить до того, що на прилавках магазинів ми бачимо імпортну продукцію, недешеву. До того ж, сигналів про те, що вона подешевшала, немає, оскільки попит на неї досить стабільний, але кількісного складу недостатньо, і не виключено, що до кінця грудня огірки, помідори ще подорожчають на 15-16%, що становитиме близько 50 грн за кг", — сказав він.

Читайте також: В Україні може подорожчати популярний продукт: економіст розкрив деталі

Популярні відео

За словами експерта, незначно подорожчають й інші види овочів.

"Традиційні українські овочі, які повинні зберігатися в сховищах, не так суттєво піднімуться в ціні, але за рахунок того, що витратна частина буде йти в зберігання цибулі, моркви, картоплі, ми будемо бачити часткове подорожчання, але не таке, як на овочі, вирощені в умовах тепличного режиму. Український гурт овочів — капуста, буряк, морква - може піднятися в ціні на 50 коп. - 1 грн, а тепличні на 15-16% за 1 кг", — сказав він.

Раніше керівниця відділу тестувань центру експертиз "Тест" Ніна Кільдій розповіла, чим можуть бути небезпечні популярні солодощі.

Джерело Україна 24 Теги