Жорстких рішень не пропонуємо - "слуга народу" про поступки ФОПам

Нардепка Євгенія Кравчук також прокоментувала протести підприємців

Жорстких рішень не пропонуємо - "слуга народу" про поступки ФОПам

Українські підприємці не постраждають від обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів), багато з них вже встановили РРО добровільно.

Про це заявила в ефірі телеканалу "Україна 24" заступниця голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, коментуючи закон про відтермінування введення РРО для фізосіб-підприємців (ФОП).

"Ми за кордоном за кожен магнітик отримуємо чек. У Польщі, куди грозяться переїхати деякі підприємці, навіть помідори на ринку продають за чеки. Ми такі жорсткі рішення не пропонуємо.Ми розуміємо, тому й відтермінували, що кризовий рік. І для багатьох підприємців потрібна адаптація, щоб завантажити програму на телефон і її використовувати безкоштовно. І тому потрібно було відтермінувати для всіх, крім трьох ризикових груп", - зазначила "слуга народу".

Читайте також: ФОПів використовують - економіст розкритикував протести проти касових апаратів

Популярні відео

За її словами, позиція влади щодо введення РРО "досить чітка", закон, який ухвалила Верховна Рада на цьому тижні, набуде чинності з 2022 року.

"Тому не потрібно сприймати позицію кількох тисяч людей, яка більше схожа на політичну. Деякі ФОПи встановили РРО добровільно, 25 тис. підприємців. Щобільше, коли вони це встановили, вони ніяк не зачинилися, це реальні підприємці, які торгують реальним товаром, походження якого вони можуть пояснити", - сказала Кравчук.

Читайте також: Допомога бізнесу на карантині має залежати від двох речей – "слуга народу"

Нагадаємо, 1 грудня депутати підтримали фізичних осіб-підприємців (ФОП) і відклали обов'язкове застосування РРО до 1 січня 2022 року. "За" проголосували 319 нардепів, закон прийнятий у цілому.

Джерело Україна 24 Теги