Експерт розвінчав популярний міф про українські цукерки

Українські солодощі купують понад 100 країн світу

Експерт розвінчав популярний міф про українські цукерки

Керівник асоціації "Укркондпром" Олександр Баленюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про високу якість української кондитерської продукції і розвінчав міф про те, що солодощі, які йдуть на експорт, якісніші, ніж для внутрішнього ринку.

"Підтвердженням високої якості нашої "кондитерки" є той факт, що ми успішний експортер. На сьогодні українські солодощі експортуються більш ніж у 100 країн світу, це досить конкурентні і важкі ринки. Наприклад, у країни Європейського Союзу на рік продається 100 тис. тонн. Якби ми всі ці цукерки, печиво, шоколад в один вантажний потяг, цей потяг простягнувся б на 50 км", - сказав Баленюк.

Читайте також: Викликає рак: українців попередили про небезпеку популярного продукту

Популярні відео

Як підкреслив експерт, українська якість визнана в світі.

"Те, що експортна продукція якісніша за ту, яка йде на внутрішній ринок, - це міф. Це пов'язано тим, що в CРCР, дійсно, контроль експорту був вищий. Зараз цей міф легко розвінчати. ​​Якщо ми підемо в найближчий гіпермаркет, ви побачите, що шоколадної плитки там сотні найменувань, на будь-який смак, з будь-якими діапазонами вмісту какао-продуктів, наповнювачами. У цих умовах поставляти товар гіршої якості на внутрішній ринок, де йде жорстка конкурентна боротьба, означає втрату реалізації і виліт з торгових мереж. В Україні боротьба навіть не за якість, а за окремі нюанси якості, потрібно здивувати споживача", - пояснив він.

Читайте також: Скільки масла можна їсти без шкоди для здоров'я: дієтологиня дала відповідь

Раніше доцент кафедри ресторанної продукції Національного університету харчових технологій Ірина Корецька в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, з чого роблять шоколадні цукерки.

Джерело Україна 24 Теги