"Спекулювати не варто" - економіст дав пораду з приводу курсу долара

Євген Невмержицький констатує нестабільність заощаджень у гривні

"Спекулювати не варто" - економіст дав пораду з приводу курсу долара

Економіст Євген Невмержицький радить українцям не відмовлятися зберігати заощадження в доларах, попри те, що для держави це є проблемою.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"На сьогодні готівковий долар залишається основним резервом для українців, в якому вони зберігають свої заощадження, і це проблема для держави. Чому так виходить? Тому що український уряд, Національний банк не можуть утримати гривню на стабільному рівні, і постійно ми відчуваємо коливання. Прийшла нова влада - курс долара "прогулявся", спочатку впав, а потім зміцнився", - сказав економіст.

Читайте також: Чи варто купувати долари – банкір дав прогноз щодо курсу валют

Популярні відео

Невмержицький вважає, що зберігати заощадження в гривні невигідно.

"Тримати кошти в гривні - це нестабільно. Тому люди продовжують зберігати в доларах і будуть продовжувати це робити. Чи варто спекулювати на цих коливаннях курсу? Ми вже бачимо, що наступні заплановані показники в держбюджеті 29,10, майже на тому самому рівні, який ми бачимо. Я б не радив намагатися спекулювати на цих речах, намагатися виграти, а просто й надалі тримати заощадження в доларах, тому що інших стабільних чинників і джерел в українців, на жаль, немає", - сказав Невмержицький.

Читайте також: "Того, чим нас лякали, не буде": економіст дав точний прогноз курсу долара

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" економіст Тарас Козак розповів, що незначні коливання курсу валют не є ознакою нестабільності економіки.

Джерело Україна 24 Теги