Ремонт доріг в Україні: в "Укравтодорі" озвучили плани на рік

Також названо суми, які виділяються на ремонт доріг з бюджету

Ремонт доріг в Україні: в "Укравтодорі" озвучили плани на рік

Голова "Укравтодору" Олександр Кубраков в ефірі телеканалу "Україна 24" відзвітував про ремонт доріг в Україні у 2020 році та поділився планами на наступний рік.

"До 31 грудня план буде виконано. Насамперед це стосується штучних споруд, які ще зараз завершуються – мостів, шляхопроводів. Ми як планували їх 100 побудувати, так це і відбудеться. Проїзд по останньому мосту відкриємо 30 грудня", - розповів Кубраков.

Читайте також: В "Слузі народу" розповіли, навіщо пустили гроші з COVID-фонду на дороги

Популярні відео

За його словами, на наступний рік "Укравтодор" запланував відремонтувати 6800 кілометрів доріг державного значення (цього року було 4200 км доріг). Також на наступний рік планується відремонтувати 150 мостів та штучних споруд на дорогах державного значення.

"Цього року на будівництво доріг було витрачено з різних джерел 85 млрд грн. На наступний рік ми плануємо збільшити цю цифру. Основні джерела – кошти дорожнього фонду, загалом він становить близько 70 млрд грн. Будемо також залучати кредитні кошти", - повідомив Кубраков.

Як відомо, українська влада перерахувала половину коштів фонду по боротьбі з коронавірусом на будівництво доріг.

Читайте також: Дороги в Україні запропонували зробити платними, але не для всіх

Раніше глава "Укравтодору" Олександр Кубраков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, скільки років прослужать відремонтовані дороги.

Джерело Україна 24 Теги