Брешуть, що не вплине на простих українців: нардеп про підвищення тарифу "Укренерго"

Замість підвищення тарифу потрібно прибрати з ринку спекулянтів, вважає Муса Магомедов

Брешуть, що не вплине на простих українців: нардеп про підвищення тарифу "Укренерго"

З 1 грудня тариф на передачу електроенергії Національною енергетичною компанією "Укренерго" зріс з 240,23 грн за МВт-год до 312,76 грн / МВт-год. Це підвищення вплине не тільки на промисловість і бізнес, а й на звичайних громадян, вважає народний депутат Муса Магомедов.

"Потрібно зовсім точно розуміти, що коли нам говорять про те, що не вплине на простих українців - нам брешуть. Я був на комісії, яка приймала це рішення, виступав проти цього рішення і пояснював, чому цього не можна робити. Тому що насправді запускається черговий виток інфляції, піднімається собівартість електроенергії для підприємств. Тому кожна пекарня, яка виробляє хліб, також підніматиме вартість хліба, бо звідкись це потрібно взяти", - сказав нардеп.

Читайте також: В Україні зростуть ціни на електроенергію: нардеп повідомив деталі

Популярні відео

Магомедов назвав рішення про підвищення тарифів "простим і неправильним".

"І були пропозиції, що потрібно робити, щоб не піднімати тарифи на передачу електроенергії, вони були проігноровані й, на жаль, це новий виток, який ще більше погіршує ситуацію. Це приблизно 8 млрд навантаження на бізнес у той час, коли бізнес і так знаходиться в збитках. Замість того щоб займатися збалансуванням ринку, прибирати посередників, які займаються спекуляцією, прийнято просте і неправильне рішення перекласти ці витрати на бізнес", - сказав Магомедов.

Читайте також: "Заплатять всі українці": експерт про скандальне рішення щодо цін на електроенергію

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков заявив, що підвищення тарифу на транспортування електроенергії стане ударом не тільки для промисловості, але й для простих українців, оскільки вплине на курс долара та інфляцію.

Джерело Україна 24 Теги