Потрібен прорив — банкір розповів, чи отримають підприємці допомогу від влади

Сергій Фурса розповів, від чого залежить допомога в розмірі восьми тисяч гривень

Потрібен прорив — банкір розповів, чи отримають підприємці допомогу від влади

Отримання підтримки підприємцями залежить від сигналів від МВФ. Про це заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі каналу "Україна 24", відповідаючи на запитання, чи встигнуть нардепи проголосувати за проєкт про допомогу підприємцям по 8 тисяч грн до 9 грудня.

"Питання в тому, чи будуть гроші. Прийняти законопроєкт — це найлегша частина, а ось знайти гроші — це набагато складніше. І тут потрібен прорив у співпраці з МВФ. Дефіцит бюджету потрібно профінансувати за рахунок боргу, а нам зараз ніхто в борг не дає, всі чекають сигналу від МВФ, що з Україною можна мати справу", — сказав він.

Читайте також: Допомога бізнесу на карантині має залежати від двох речей – "слуга народу"

Популярні відео

При цьому експерт вважає, що самі гроші від Міжнародного валютного фонду Україна до кінця року не отримає, але це не головне.

"Я впевнений, що до кінця року ми не отримаємо гроші від МВФ, але ми можемо отримати сигнал від МВФ, це трохи інше. Якщо раптово, умовно кажучи, сьогодні або завтра стане відомо, що місія МВФ їде в Україну, це вже буде сигналом. Вони не приймуть потім рішення про гроші, ми там багато чого не виконали, але навіть приїзд місії дозволить українській владі залучити гроші на ринку",  — сказав він.

Раніше народна депутатка від фракції "Слуга народу" Марія Мезенцева пояснила, про що йдеться у законі про відстрочення введення РРО для підприємців.

Джерело Україна 24 Теги