Рада пішла на поступки ФОПам: подробиці резонансного закону

Тотальна фіскалізація всіх підприємців відкладається

Рада пішла на поступки ФОПам: подробиці резонансного закону

Ухвалений Верховною Радою законопроєкт №4439-д щодо відтермінування обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО, касових апаратів) став результатом компромісу всіх фракцій.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка від фракції "Слуга народу" Марія Мезенцева.

"Проголосований зараз законопроєкт набрав понад 300 голосів, ми досягли конституційної більшості. Він був певним компромісом для всіх фракцій. Він відтерміновує на один рік використання РРО абсолютно для всіх ФОПів, включаючи певні ризикові групи. Ми виключили звідти інтернет-продажі, виключили текстиль, залишилася побутова техніка, медичні, лікарські засоби, ювелірні вироби. Хочу додатково зазначити, що збільшення лімітів, які паралельно вимагалися й обговорювалися, буде здійснюватися додатковими інструментами. Такі законопроєкти вже зареєстровані у Верховній Раді", - повідомила "слуга народу".

Читайте також: Допомога постраждалим від карантину в Україні: економіст вказав на проблему

Популярні відео

Також, за її словами, даним законопроєктом "запроваджується збільшення оборотних лімітів, базуючись на мінімальній заробітній платні, яка з 1 січня 2021 року становить 6000 грн".

"Якби ми не проголосували за цей законопроєкт, це означало б, що з 1 січня 2021 року була б тотальна фіскалізація всіх суб'єктів підприємницької діяльності, ФОПів, незалежно від роду діяльності", - пояснила Мезенцева.

Читайте також: Допомога бізнесу на карантині має залежати від двох речей – "слуга народу"

Нагадаємо, 1 грудня депутати підтримали фізичних осіб-підприємців (ФОП) і відклали обов'язкове застосування РРО до 1 січня 2022 року. "За" проголосували 319 нардепів, закон прийнятий в цілому.

Джерело Україна 24 Теги