"Є позитив": у Раді оцінили роботу "Укрзалізниці" з новим керівником

Нардеп Олександр Скічко зазначив, що раніше відомство цілеспрямовано доводили до банкрутства

"Є позитив": у Раді оцінили роботу "Укрзалізниці" з новим керівником

Народний депутат від "Слуги народу", член транспортного комітету Верховної Ради Олександр Скічко в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив перші місяці роботи нового керівника "Укрзалізниці" Володимира Жмака.

"Говорити про конкретні результати - це занадто. "Укрзалізницю" в останні 3-4 роки просто доводили до банкрутства, це простежується у всіх результатах, які на сьогодні у нас є. Говорити про те, що за 3 місяці можна показати шалений результат - рано", - заявив він.

Читайте також: Що робити, якщо забули квиток - експерт дав пораду пасажирам потягів

Популярні відео

При цьому нардеп зазначив, що за нового керівника в "Укрзалізниці" спостерігаються позитивні кроки.

"Зокрема, в планах керівництва збільшити швидкість руху потягів, вкладення капітальних інвестицій у вантажній парк, пасажирський парк, який потребує ремонту. Стан, в якому перебуває локомотивне, колійне господарство - дійсно небезпечний не тільки для діяльності самої компанії, але і для людей, які користуються послугами", - сказав "слуга народу".

Скічко додав, що говорити про результати можна буде як мінімум наступного року.

Читайте також: Повернення квитків на потяг: з'явилося важливе уточнення для пасажирів

Нагадаємо, що Кабмін призначив керівником "Укрзалізниці" Володимира Жмака 26 серпня. До цього він був головою наглядової ради аеропорту "Бориспіль". Раніше Жмак обіймав пост першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації.

Джерело Україна 24 Теги